У Білорусі до тюрми відправили бойовика «ДНР»

У Білорусі до тюрми відправили бойовика «ДНР»
Раніше найманець бойовиків тричі притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки і розкрадання Об этом сообщает depression.in.ua со ссылкой на СМИ.


Брестський обласний суд Білорусі 10 липня оголосив вирок 44-річному білорусу за звинуваченням в участі у збройному конфлікті на Донбасі на боці терористичного угруповання «ДНР».


Про це повідомляє «Радіо Свобода».


Чоловіка визнали винним в участі в збройному конфлікті на території іноземної держави і присудили покарання у вигляді позбавлення волі на 2 роки в колонії загального режиму.


Обвинувачений – житель Бреста. До того, як поїхав на Донбас, працював на одному з підприємств міста. Раніше тричі притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки і розкрадання.


Службу в білоруській армії обвинувачений не проходив за станом здоров’я. На Донбас приїхав в 2015 році. Він пояснив суду, що «записався добровольцем з ідейних міркувань». Його зарахували «рядовим в штурмовий полк морської піхоти». Спочатку був «заступником командира» бойової машини, потім – гранатометником. Воював під позивним «Ветерок». Він брав участь в бойових діях в селі Коминтернове (Пікузи) Волноваського району Донецької області. У 2017 році полетів до Сирії.


22 травня 2018 року білоруса зарахували рядовим в батальйон «донецької народної міліції». За кілька років участі у війні на Донбасі він двічі був поранений: один раз в руку, другий – в ногу.


Наприкінці 2018 року поїхав в Брест у відпустку. Але повертатися назад не збирався через, як він заявив, «офіцерське свавілля» в збройних формуваннях бойовиків. У Бресті чоловік написав явку з повинною і відніс її в КДБ. Щодо нього порушили кримінальну справу і взяли під варту, пізніше перевели під домашній арешт.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-bilorusi-do-tyurmi-vidpravili-boyovika-dnr-608850.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя